Taidetehtaan info

puh. 010 231 8200
info@taidetehdas.fi
Läntinen Aleksanterinkatu 1, 06100 Porvoo

Taidetehdas, kokous- ja tapahtumatilojen myynti ja markkinointi

Myyntipalvelu puh. 050 564 8776 / myyntipalvelu@taidetehdas.fi (ma-pe 9–16)

Susanne Dahlqvist
Toimitusjohtaja
puh. 040 587 3736
susanne.dahlqvist@taidetehdas.fi

Christel Toivo
Myyntipäällikkö (kokoukset ja tapahtumat)
puh. 045 343 9770
christel.toivo@taidetehdas.fi

Johanna Espo
Asiakaspalvelupäällikkö ja myynti (kokoukset ja tapahtumat)
puh. 040 900 2323
johanna.espo@taidetehdas.fi

Porvoon kaupungin kulttuuripalvelut
Kulttuuritapahtumat ja -toiminta

Susann Hartman
Kulttuuripalveluiden päällikkö (hallinto, tuet)
puh. 040 550 4527
susann.hartman@porvoo.fi
 
Katarina Broas
Kulttuurituottaja (esittävät taiteet, kiertueet)
puh. 040 489 9920
katarina.broas@porvoo.fi
 
Eva-Rita Helin
Kulttuuriohjaaja (tuet, Studion vuokraus)
puh. 040 489 9599
eva-rita.helin@porvoo.fi
 
Anneli Hytönen
Näyttelykoordinaattori (näyttelyt ja taiteilijatyöhuoneiden vuokraus)
puh. 040 489 1610
anneli.hytonen@porvoo.fi
 
Tove Karlsson
Kulttuurikoordinaattori (kulttuurinen nuorisotyö)
puh. 040 526 6640
tove.karlsson@porvoo.fi
 

Muut Taidetehtaalla toimivat yritykset, taiteilijat ja muut toimijat löydät kohdasta Toimijat

 

Tänään on
Tiistai, Marraskuun 21.
Kello on 00:59, Hyvää yötä!

PORVOO pieni lumisade +0